Facebook

Johto, talous, viestintä

Ilpo Pentinpuro, johtaja 040 554 3857, ilpo.pentinpuro@mhy.fi
Jussi Linnala, kehityspäällikkö 0400 751 685, jussi.linnala@mhy.fi
Sari Haapamäki, tiedottaja 050 320 8669, sari.haapamaki@mhy.fi

Raija Linna, ostoreskontra 0400 549 597, raija.linna@mhy.fi
Sinikka Nokelainen, kirjanpito, laskutus 040 576 039, sinikka.nokelainen@mhy.fi
Leena Tikkanen, palkat, myyntisaamiset 040 828 9320, leena.tikkanen@mhy.fi
Jaana Tissari, korjuupalvelu 0400 549 236, jaana.tissari@mhy.fi