Facebook

Metsäasiantuntijat kunnittain

Ota yhteys metsä-
asiantuntijaasi, kun
• haluat myydä puuta
• haluat tilata metsähoitoa
• metsäsi kaipaa lannoitusta
• tarvitset veropalvelua, tila-arvion
  tai metsäsuunnitelman
• sinulla on kysyttävää metsäsi tilanteesta

Metsäasiantuntijat

KANNONKOSKI
Pekka Viljakainen 0400 244 669, pekka.viljakainen@mhy.fi

KINNULA
Eerikki Kosunen 0400 391 206, eerikki.kosunen@mhy.fi

KIVIJÄRVI
Oskari Kinnunen 0400 257 722, oskari.kinnunen@mhy.fi

KEURUU
Kerkko Jalava 040 831 1857, kerkko.jalava@mhy.fi
Riikka Paananen 0400 130 191, riikka.paananen@mhy.fi
Kalevi Kojola 040 503 7376, kalevi.kojola@mhy.fi
Arttu Suihkonen 0400 542 956, arttu.suihkonen@mhy.fi

KONNEVESI
Arttu Suuronen 040 355 9409, arttu.suuronen@mhy.fi

MULTIA
Antti Kortteinen 0400 201 677, antti.kortteinen@mhy.fi
Anniina Peltonen 040 825 2567, anniina.peltonen@mhy.fi

PETÄJÄVESI
Anton Sulkula 040 224 848, anton.sulkula@mhy.fi
Jarmo Räty 0400 549 127, jarmo.raty@mhy.fi

PIHTIPUDAS
Hannu Aho 040 767 0161, hannu.aho@mhy.fi
Paulus Nevalainen 0400 281 664, paulus.nevalainen@mhy.fi

SAARIJÄRVI
Janne Löytöjärvi 0400 343 270, janne.loytojarvi@mhy.fi
Jonne Pitkänen 040 823 0026,
jonne.pitkanen@mhy.fi
Jukka Oittinen 0400 343 073, jukka.oittinen@mhy.fi
Jouni Salokivi 0400 343 319, jouni.salokivi@mhy.fi

UURAINEN
Markus Laivamaa 040 526 0914, markus.laivamaa@mhy.fi

VIITASAARI
Joni Saraste 0400 345 207, joni.saraste@mhy.fi
Jonne Hänninen 0400 514 066, jonne.hanninen@mhy.fi
Annette Lindström 0400 345 208, annette.lindstrom@mhy.fi

ÄÄNEKOSKI
KANTA-ÄÄNEKOSKI JA SUOLAHTI:
Jarmo Kuorinki 0400 722 932, jarmo.kuorinki@mhy.fi
KONGINKANGAS:
Jukka Vertainen 0400 457 739, jukka.vertainen@mhy.fi
SUMIAINEN:
Otto Halttunen 040 830 4383, otto.halttunen@mhy.fi
Tarja Salonen 050 566 1762, tarja.salonen@mhy.fi

Muut yhteystiedot